501 91 81 711 kontakt@liftdent.pl

Dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego Lift Dent to najlepszy wybór?

Pacjenci często chcą zmienić coś w sobie, wyglądać lepiej, ale nie wiedzą jak uzyskać ten cel, u jakiego lekarza szukać pomocy. Lift-Dent będąc integralną częścią szpitala Lift-Med współpracuje z gabinetem medycyny estetycznej, dlatego nasi pacjenci otrzymują kompleksową opiekę z zakresu estetyki twarzy. Jest jednak jeszcze kilka powodów, dla których warto nas odwiedzić:

 

Planujemy leczenie

Wierzymy, że dobre leczenie nastąpi po dobrej diagnozie i ustaleniu wraz z pacjentem wspólnego celu. Wizyta pierwszorazowa trwa godzinę, jeśli trzeba nawet dłużej. Na tej wizycie słuchamy o problemach i marzeniach pacjenta, wykonujemy komplet fotografii, analizujemy zdjęcie RTG. W oparciu o to piszemy plan leczenia, który po akceptacji pacjenta krok po kroku realizujemy.

 

Dbamy o komfort pacjenta

Staramy się aby każdy zabieg był wykonywany bezboleśnie. Na życzenie pacjentów stosujemy komputerowy system do znieczuleń Quicksleeper, który minimalizuje nieprzyjemne uczucie związane z podawaniem znieczulenia.

 

Edukujemy pacjentów

Nasi pacjenci trafiają pod opiekę higienistki stomatologicznej, która nie tylko usunie osady i wypoleruje zęby, ale także zweryfikuje sposób czyszczenia zębów oraz dobierze dodatkowe produkty ułatwiające dbanie o higienę. Rolą higienistki jest także nauka oczyszczania przestrzeni pod mostami, dookoła implantów oraz wszystkich elementów aparatów ortodontycznych.