lek. dent. Anna Seget-Bieniasz

Już od początku studiów marzyłam, aby oferować pacjentom kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Dlatego, od ich ukończenia, nieustannie poszerzam swoją wiedzę. Jestem absolwentką renomowanych szkoleń z zakresu nowoczesnej endodoncjii, protetyki i stomatologi estetycznej. W pracy wykorzystuję najnowsze zdobycze technologii: mikroskop stomatologiczny, lupy, czy tomografię wiązki stożkowej (CBCT).  Niezwykle ważny jest dla mnie komfort pacjenta, dlatego staram się otaczać każdego jak najlepszą opieką. Chciałabym aby każdy uwierzył, że leczenie stomatologiczne może być całkowicie bezbolesne i bezstresowe.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Magdalena Bujniak

Dyplom z higieny stomatologicznej uzyskałam w 2002 roku. Od tego czasu nieustannie poszerzam wiedzę na wielu kursach i konferencjach naukowych. Dbam o to, aby pacjenci wychodzili z gabinetu nie tylko z czystymi zębami, ale również  z wiedzą na temat higieny jamy ustnej. W 2011 roku ukończyłam studia z techniki dentystycznej oraz inżynierii materiałowej z zakresu biomateriałów kompozytowych. Jestem także technikiem dentystycznym. Tak wszechstronne wykształcenie pozwala mi na kompleksową opiekę nad pacjentem. Lubię moją pracę i lubię wyzwania, tym bardziej, kiedy są one zwieńczone sukcesem – gdy widzę zadowolenie i szczery uśmiech pacjenta.

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Magdalena Bujniak

Asystentka stomatologiczna Anna Orzeł

Praca asystentki stomatologicznej to nowość w moim życiu, która wyznaczyła nowy cel – zdobycie dyplomu higienistki. Dlatego zostałam uczestniczką wykładów w pomaturalnej szkole dla asystentek i higienistek stomatologicznych i zdobycie tych tytułów zawodowych będzie spełnieniem moich marzeń. Biorę udział w wielu szkoleniach i kursach zawodowych. Jednym z najważniejszych dla mnie ‚kursów”, jest praca z doskonałym lekarzem dentystą dr Anną Seget-Bieniasz, która swoim spokojem i niesamowitą wiedzą jak i profesjonalnym podejściem do pacjenta pozwala mi  nabywać mi potrzebnej do wykonywania tego zawodu wiedzy.

Chcę uświadamiać naszym pacjentom, że zdrowe i czyste zęby to warunek aby człowiek był zdrowy, miał wysokie poczucie własnej wartości i promiennie się uśmiechał.